Vířivky

Jak správně dávkovat chemické prostředky do vody

Vypadá to, že snadný fuška přidat chemikálie do vaší vířivce. Nicméně, tam jsou některá základní pravidla byste měli dodržovat při tom. Můžete sledovat video výše a níže, jsem nastínil všechny kroky, které musíte podniknout, aby řádně přidat chemikálie do svého vířivce.

Jak správně přidat chemikálie do svého Vířivka

1. Udržujte vířivce Běh

To je první krok, protože je to důležité a nejvíce přehlíženy.

Důvod, proč je třeba, aby to běží tak, že když přidáte chemikálie, budou dobře promíchejte do horké vany vodu. Trysky pomůže smíchat chemikálie.

2. Držte kryt

Někteří majitelé budou rychle přidat chemikálie a dal kryt zpět. Radím proti tomu.

Chemické látky, jako je šok muset obíhat a plynu off (nebo oxidovat). Chlór je jiná chemická látka, která to dělá. To je důvod, proč je důležité, aby vám vířivka volný prostor tím, že opustí kryt po dobu nejméně 15 minut po přidání žádné chemikálie, stejně jako pravidlo.

3. Vypnout The Air

Některé horké vany jsou vzduchové ventily umístěné kolem vrcholu. Vzduch se smíchá s vodou přidat větší tlak na masážních trysek, a to je důvod, proč váš vířivka dostane všechny bublinky.

Je-li zavedeno ovzduší, chemikálie, jako je šok a chloru nebude efektivně vykonávat svou práci. Budou plyn off příliš rychle. Je to dobrý nápad vypnout vzduch v horké vaně, když vaše přidávání chemikálií.

4. Otestujte své Vířivka

I když to není uvedeno ve videu, je to dobrý nápad vyzkoušet vodu s testovacími proužky před přidáním chemikálií, aby se ujistil své hodnoty pH a alkalinity jsou vyrovnaná.

Přidání chloru a šok na horké vaně s chudou vodní bilance je špatný tah. Chlór a šok fungují nejlépe, když se voda správně vyvážený.

Jak testovat Vířivka voda správně
Jak testovat Vířivka voda správně

V zájmu zachování čistého a jasného vířivku, je třeba se opřít, jak správně a přesně testovat vířivka vodu s tímto jednoduchým instruktážním videu.

Zde se dozvíte více »

5. Pre-Změřte chemickými látkami před přidáním

Chcete-li získat přesné množství chemikálií vaše potřeby Vířivka, je to dobrý nápad změřit si své chemikálií před jejich přidáním. Nepoužívejte jen hap-nahodile skládku chemikálií ve vaší vířivce.

Přečtěte si štítek na svých chemických látek, aby se ujistil, že jste přidávání správné množství. Tím se také ušetří trochu peněz na chemické spotřeby.