Vířivky

Prostředky, které najdete doma pro vyčištění vířivky

Není nic víc než nechutné špinavý horké vaně, podle mého názoru. Samozřejmě, že to opravdu není bezpečné máčet v horké vaně, který nebyl vyčištěn, nebo správně léčen.

Dobrou zprávou je, že ne vždy mají běžet do obchodu, aby vyzvednout čistící prostředky pro Vaši vířivce. Existuje poměrně málo produktů, které jsem si jist, že jste již ve svém domě, které pomohou vyčistit vířivku. Budete překvapeni, na některé z nich.

Hospodářské produkty, které budou čistit váš Vířivka

1. Olivový olej

olivově oilThe následující špičce je od mého přítele Kaisa na SpaDepot.com. To je zdaleka nejvíce unikátní a vstřícný tip na tomto seznamu, tak jsem chtěl začít s ránou!

Margarín nebo trochu olivový olej funguje skvěle pro odstraňování mízu nebo výšku od lázeňského krytu a skříně. Jednoduše třít problémovou oblast jemně s margarínem nebo olejem, dokud míza rozpadá, a pak už jen setřete ho. Odstraňte všechny olejnatý zbytek pomocí jemným mýdlem a teplou vodou.

Potom ošetřit povrch s dobrou ochranu proti, stejně jako 303. Ochranný prostředek zabrání míza z lepení tak dobře v budoucnu.

2. Bílý ocet

bílo-vinegarPerhaps nejuniverzálnější kapalné známý muži, kromě vody. Já používám ocet pro spoustu různých důvodů, ale můžete jej použít speciálně pro utření křídově bílou přívod vody, která se objeví po vnitřku vaší vířivce.

Ujistěte se, že zředit to trochu. Já bych doporučil 50% bílého octa a 50% vody. Také jsem Doporučuji vám koupit obří láhev bílého octa. Je to super levné a používám ho čistit své kuchyňské a koupelnové podlahy, a vyčistit můj Keurig Kávovar.

Já také video od mého přítele Melissa Tvůrce CleanMySpace.com. Pokud hledáte pro domácnosti čisticí radu přes videu, je třeba se podívat na stránky YouTube Melissina. Je to opravdu úžasné!
3. Zředěný Bleach

Clorox-bleachIf jste vířivka dezinfikují s chlorem, pak můžete použít zředěný roztok bělidla se také vyčistit pěnu čáry kolem uvnitř vašeho horké vany, stejně jako můžete zředěným octem.

Nicméně, Kaisa z SpaDepot.com má nějaké upozornění:

Vím, že spousta firem doporučujeme používat zředěné bělidlo k čištění horké vany kryt. Myslím, že zředěný ocet je mnohem lepší volba, protože to je méně škodlivé pro vinylu. Viděl jsem hrozné výsledky od zákazníků, kteří používají bělidlo.

Pokud nemáte žádný ocet po ruce, můžete samozřejmě použít bělidlo, ale je nutné použít opatrní.

4. Jedlá soda nebo zásaditosti Plus

pečení-sodaJust, jak jsem se zmínil, že ocet je nejuniverzálnější kapalina, jedlá soda musí být nejuniverzálnější prášek – a pokud je mix, nádherné reakce probíhá.

Jedlá soda je skvělé pro přidání oděru do svého čištění. Pokud se snažíte odstranit tvrdohlavý spodina linku, nebo organickou hmotu, stačí přidat trochu jedlé sody do svého houbou.

Pokud nemáte jedlá soda, doufám, že máte nějaké zásaditost a (vždy byste měli držet tuto chemikálii na stranu, pokud máte vlastní vířivku). Alkalita increaser je stejný jako jedlá soda.

Opět platí, že Melissa Maker od CleanMySpace.com má neuvěřitelnou video na použití jedlé sody se čistí.
5. Simple Green

jednoduchý-greenHere je to produkt, který může být použit pro různé čisticí práce. V poslední době můj přítel koupil obří láhev vyčistit svou loď s. Lodě jsou fuška se udržuje v čistotě se slanou vodou vkladů a obecné fuj-ství od moře.

Máte-li láhev Simple Green, můžete jej použít setřít interiéru vašeho horké vany poté, co ji vypustit. Ujistěte se, že důkladně opláchněte před naplněním.

Můj kamarád Cliff Pryor of Aquatic Education měl toto říkat o Simple Green:

Simple Green – můj oblíbenými čistič pro vířivkami. Non-žíravý, šetrné k životnímu prostředí a minimální pěnivost, Simple Green dělá svou práci rychle na drhnutí dolů vanu a zbavit se spodina linky.

odření-alcohol6. Ředí lihem

Podle Melissa, lihem je velmi podceňovaný čistší. Hlavně proto, že to není nalezen v čisticí ostrově obchodě, ale místo toho, první ostrůvek podpora obchodu s drogami.

Jak uvidíte ve videu níže, odření alkohol může být použit pro všechny druhy aplikací. Můj oblíbený i když to jej používat pro nerezovou ocel a udržet mráz autě čelní sklo v zimě. Celková zachránce života!
Můj kamarád Cliff zase říká, že to asi pomocí čistý alkohol:

I pro běžné čištění, jakož i pro vysoušení uši pokaždé, když jsem se dostat ven z bazénu použijte 70%. Pro náročné úlohy, jako je odstranění lepkavé fólie, já používám 91%. Trochu drsné, ale 91% se zbavit nejtvrdší lepkavé. Však nikdy k čištění bílou tabuli pouze 91%. Bude odstranit lesk, který vytváří bílou tabuli práci. Se dozvěděl, že tvrdé cestě. Stačí použít starou dobrou Windex čistit bílou tabuli.

7. kouzelná guma

magic-eraserI nebyly nikdy použity Magic Eraser dříve, ale zřejmě je to úžasné. Ve skutečnosti, Alice Cunningham od Olympic Hot Tub napsal celý článek chválit ho. Ona říká…

Merlin Eraser Houba je bez chemických látek a vyžaduje pouze vodu k odstranění tvrdé nečistoty, špínu, skvrny